Twoja mobilna aplikacja
 
Zdrowie Rodzinne

Zdrowie Rodzinne

W aplikacji Zdrowie Rodzinne znajdziesz ciekawe, ważne i przydatne informacje dotyczące zdrowia i zdrowego trybu życia. Przeznaczona jest dla osób aktywnych, dbających o dobrą kondycję oraz dla rodzin mieszkających w Białymstoku i okolicach. W ramach aplikacji działa również punktowy system motywacyjny oraz dostępne są rabaty i zniżki proponowane przez naszych partnerów specjalnie dla użytkowników programu.


Za pomocą aplikacji można szybko sprawdzić najbardziej aktualne informacje dotyczące zdrowia. Są to aktualne dyżury szpitali i gabinetów stomatologicznych, godziny otwarcia aptek oraz adresy laboratoriów medycznych działających w mieście. Na specjalnym kanale przekazywane są komunikaty dotyczące wydarzeń związanych z ochroną i utrzymaniem zdrowia oraz z zagrożeniami zdrowotnymi. Na kanałach firm partnerskich pojawiają się informacje dotyczące ich produktów oraz promocji, które oferują użytkownikom programu. Udostępniona jest też wymiana informacji pomiędzy pacjentami i rodzicami.

Dodatkowym atutem aplikacji jest motywacyjny system punktowy, który umożliwia gromadzenie punktów przez użytkowników aplikacji. Punkty można zdobywać w różnych obszarach, np. w obszarze zdrowego odżywiania, profilaktyki czy aktywności fizycznej. Dopisanie punktów następuje po wykonaniu określonych czynności typu udział w imprezie sportowej, wykonaniu badań profilaktycznych czy dokonaniu zakupów w sklepie ze zdrową żywnością.

Zdrowie Rodzinne
Chcesz sprawdzić, jak działa ta aplikacja?

Pobierz program na komórkę:

Pobierz z Google Play na Androida!
Pobierz z App Store na iOS!
lub przejdź na stronę główną programu.