O SYSTEMIE

Sprawdź nasz system

System eTalker służy do tworzenia personalizowanych aplikacji mobilnych usprawniających kontakt pomiędzy firmą a jej klientami.

 

 Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.
Stanisław Jerzy Lec

 
Podstawą sprzedaży w każdej firmie jest kontakt z klientem. Nowe technologie informatyczne, które pojawiły się w ostatnich latach, zupełnie zmieniły zasady tego kontaktu. Dotyczy to w szczególności technologii mobilnych. Już teraz ponad połowa ruchu światowego Internetu jest generowana z urządzeń przenośnych. Responsywna strona internetowa stała się podstawą działania każdej firmy. Coraz większego znaczenia nabierają jednak programy mobilne, gdyż ich zastosowanie daje o wiele więcej możliwości niż zwykłej strony. Do tej pory koszt ich przygotowania i utrzymania był dość wysoki i mogły sobie na nie pozwolić wyłącznie duże firmy. Powoli się to zmienia.

Przygotowany przez nas system eTalker umożliwia tworzenie personalizowanych programów mobilnych na komórki z systemem Android. Dzięki stosowaniu uniwersalnych rozwiązań koszt utworzenia takiego programu oraz późniejszego jego utrzymania jest już relatywnie niski i dostępny dla przeciętnej firmy.

Korzyści z posiadania takiego programu są nie do przecenienia. Należą do nich:

  • Pozyskanie nowego kanału reklamowego i zupełnie nowych możliwości promocji swoich produktów.
  • Przywiązanie klientów, którzy mają zainstalowany program na swojej komórce do firmy i jej produktów. Zwiększa to znacznie szanse na powtórną sprzedaż.
  • Lepsza komunikacja z klientami i łatwiejsze docieranie do nich z przekazem reklamowym bez konieczności uzyskania zgody na taki przekaz (w przeciwieństwie do komunikacji telefonicznej lub mailowej).
  • Przewaga konkurencyjna nad firmami, które nie posiadają jeszcze takiego programu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami:

+48 728 318 899

poczta@etalker.pl